Допомога Україні

USD

ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, КОМФОРТ – ТЕ ПРО ЩО ДБАЄМО КОЖНОЇ ХВИЛИНИ!

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

На перший погляд один рік роботи компанії, починаючи від ідеї, дизайну до втілення продукту в матеріалі - є малим терміном для створення хоча-б одного, дійсно, якісного виробу.  До того – ж було заплановано  створити технічну базу повного циклу, яка б включала в собі всі процеси: від дизайну до поточного виробництва. Не мало важливою складовою було фінансування, а до просування на ринку та продажу  - то ще навіть не планувалося.

2019 став не лише цікавим у задумах але й продуктивним у реалізації задуманого. Стає роком створення, не лише одного виробу, а цілої колекції! Яка на цей час складається з трьох основних елементів: розсувний стіл - трансформер, який збільшується майже вдвічі;  три варіанти елегантних стільців до комплекту з столом;  та зручне, презентабельне крісло. Також окремо в доповненні  до колекції  було створено, мобільну систему зберігання речей (для формування гардеробних кімнат, книжкових шаф, та інше).  Та ще багато  дизайнерських ідей, що в розробці, та чекають на втілення у реальних виробах.

Тому один рік це вже наша велика історія, наповнена випробуваннями, творчими та інженерними перемогами і на кінець рік народження нового сімейного об’єднання творчих людей.

© 2019 Volonick furniture / Design Nick Samofalov