Допомога Україні

USD

ММ2780 

У кольорі антрацит-бук та неймовірною довжиною трансформації - 14 персон за столом!!!

  СТІЛЬНИЦЯ З МЕБЛЕВОГО ЩИТА - ЦЕ ПРОДУКТ З НАТУРАЛЬНОЇ ДЕРЕВИНИ, ЩО МАЄ СТРУКТУРУ ЩИТА, ЯКИЙ ФАНЕРОВАНИЙ З ОБОХ СТОРІН НАТУРАЛЬНИМ ШПОНОМ. ПОДІБНА КОНСТРУКЦІЯ ГАРАНТУЄ СТАБІЛЬНІСТЬ, МЕХАНІЧНУ СТІЙКІСТЬ І ПОРІВНЯНО НЕВЕЛИКУ ВАГУ, ВИСОКУ СТАБІЛЬНІСТЬ ДО ПОЗДОВЖНЬО-ПОПЕРЕЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ.ХАРАКТЕРИСТИКИ: ТОВЩИНА ПЛИТ - 18 ММ, 19 ММ. ВОЛОГОСТІЙКЕ ПОКРИТТЯ. ЛЕГКА ВАГА. ДОВГИЙ ТЕРМІН ВИКОРИСТАННЯ. НИЗЬКИЙ ВМІСТ ФОРМАЛЬДЕГІДІВ. МІЦНЕ ПОКРИТЯ ДВУКОМПОНЕНТНИМИ ЛАКАМИ - СТІЙКЕ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОДРЯПИН, ТЕРМІЧНОГО ТА ХІМІЧНОГО ВТРУЧАННЯ.

   «Lava» та «Breese» кожен має свій особистий характер. в поєднанні з теплотою фактур деревини, м’якістю тканин та натуральної шкіри, це два акценти в світі сучасної архітектури, розроблені на основі природних контрастів та текстур.

    Струнка металева конструкція, міцний каркас стільців «Lava» та «Breese» це комфортна еволюція класичного прямого стільця. Завдяки розробленим формам металевих частин, їх вигинів, розрахованих кутів - відрізняють геометрію цієї серії.

    Завдяки різноманітності ширини спинки, конфігурації сидінь, а також матеріалів оббивки, ця серія підходить для широкого спектру використань в різних архітектурних стилях.  Рівень зручності сидіння варіюється від формованого під тиском фанерного сидіння, якісно відшліфованого, пофарбованого в різні кольори, до варіантів в м’якій оббивці та з використанням допоміжних чохлів що знімаються.

   LavaBreese 
   Серія стільців

   Gran Turismo

   reventon

   Контрастні відтінки сучасності в задумі цієї моделі,  стрункі та динамічні форми, досконалість з'єднань та бездоганність  вирахованих кутів та вигинів в його образі. 

   перегляд

   Reventon

   перегляд

    SCISSORSY

    coffee table 1000mm./600mm./h400mm

    Журнальний стіл з поворотною стільницею, має металеві ніжки які пофарбовано порошковою фарбою,
    стільницю виготовлено з деревини, поворотний механізм на підшипнику.
     


    В його образі - нескінченні лінії пляжів вздовж узбережжя океану, чисте прозоре повітря, екзотичні текстури поверхонь, в поєднанні з геометрією сучасного світу, та  красою природних кольорів, дають відчуття гармонії, легкості та насолоду вгамувати спрагу келихом кокосового молока.

    СORNER
    Система зберігання речей. 


    СИСТЕМА МАЄ РІЗНІ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ, ВАРІАНТИ КОМПЛЕКТУВАННЯ: 

    Сorner optima Це оптимальна система повноцінного формування простору для сортування та зберігання речей. Вона має переваги перед системою «Сorner  econom», тим що є більш надійною за конструкцією, складається з більшої кількості різноманітних тумб та полиць.

    Сorner elit Система яка створює відчуття комфорту. Полиці та тумби системи, виготовляється з деревини, фанери, або якісних ДСП матеріалів. Всі шухляди в тумбах обладнані висувними механізми Müller profi line з доводчиком.  Має тильну стінку та нижню декоративну полицю.  Система якнайкраще підходить для формування гардеробних кімнат у великих просторих оселях. 

    Сorner shop Система в магазин, бутік, шоурум - як якісне торгівельне обладнання.

     Виробництво

     Ми КРАФТОВА компанія зі створення сучасної дизайнерської меблевої продукції, помірним тиражуванням. Виробництво розташоване на території власної садиби, в невеликому містечку Обухів, під Києвом.

     Компанія має добру виробничу базу, декілька павільйонів в яких розташовано цехи пов’язані з виробництвом з металу, деревини та фанери, цех обробки та збирання готової продукції, камеру для порошкового фарбування. Відділення дизайну.

      

     © 2019 Volonick furniture / Design Nick Samofalov