Допомога Україні

USD

Ми КРАФТОВА компанія зі створення сучасної дизайнерської меблевої продукції, помірним тиражуванням. Виробництво розташоване на території власної садиби, в невеликому містечку Обухів, під Києвом.

На цей час,  компанія має непогану технічну базу для створення обладнання, кондукторів та форм, декілька виробничих павільйонів, ТА ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ! 

Також маємо декілька відділень та цехів – відділ дизайну, цехи пов’язані з виробництвом з металу, деревини та фанери, цех ручної обробки та збирання.  У найближчих планах буде змонтовано камеру порошкового фарбування, обладнано цех з виробництва елементів з тканини та інше. Вони складові повного циклу виробництва, тому є головним пріоритетним завданням компанії на перспективу.

Брати: Володимир Волошин, який вже мав справу з виготовленням продукції з металу на створеній ним виробничій базі; та фаховий дизайнер Микола Самофалов що працює у сферах інтер’єрного, графічного та предметного дизайнів – зійшлися на думці про можливість створювати, якісний, зручний та надійний дизайнерський продукт європейського рівня. Про потребу об’єднання однодумців у невелику компанію - де в пошані будуть сімейні цінності що йдуть ще від дідів та батьків, інтелект та інженерні, технічні, творчі знання здобуті в процесі навчання та на практиці.

Вже тоді вони разом  були задіяні у реалізації  складних проектів, таких як виставкові павільйони для компаній «Kersher» та «ITECK», торгівельного обладнання, корпусних меблів, в проекті зі створення складного спортивного автомобіля  та іншого. 

На початку основу підприємства складали два брати, а після закінчення Київського авіаційного інституту до справи був залучений Сергій Волошин який став у сімейній справі, фахівцем як інженер-технолог.

© 2019 Volonick furniture / Design Nick Samofalov